izafiyetteorisi.com

0
2220

Albert Einstein’ın, fizik alanında çığır açan ve bugün bile, insanlarin kafasında soru işaretleri oluşturmaya devam eden "Izafiyet Teorisi"ni, anlasilir kılmak amacı ile hazırlanmakta olan mükemmel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Bu çalısma Nezih Kanbur tarafından bir multimedya cd olarak hazirlanmaktadir ve içerik olarak da; Aristoteles’ten Einstein’a kadar olan dönemde hızın izafi yapısının nasıl şekillendiğini anlatmaktadır. www.izafiyetteorisi.com adresinden çalışmanın detaylarına ulaşabilir ve hazırlanmış olan tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Emek, özveri ve fizik sevgisinin bulustugu bu çalismanin her bakimdan mükemmel olmasi, hem hepimiz için iyi bir kaynak ortaya çıkmasına, hem de bu kadar üst düzey bir çalışmanın ortaya çıkması ile gurur duymamıza vesile olacaktir.
Bu çalışmayı hazırlayan Nezih Kanbur; anlatımın daha da etkili olabilmesi için biz fizikçilerin desteğini beklemektedir. Onlinefizik.com’un değerli kullanıcılarının bu konu hakkında gereken desteği ve motivasyonu eksik etmeyeceklerine eminiz.
Siz değerli kullanıcılarımızdan, İzafiyet Teorisi’nin etkili ve daha anlaşılır biçimde anlatılmasında gönüllü olarak yardımcı olabileceklerin, değerli fikirlerini paylaşmak isteyenlerin webmaster@onlinefizik.com adresine yazmalarını bekliyoruz.Bu güzel projenin gerçektende arzu edilen hedeflere ulaşılmasında göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.
Nezih Kanbur tarafından hazırlanmakta olan İzafiyet Teorisi multimedya cd’si ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.izafiyetteorisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Özgün fikirlerinizi paylaşmanız dileğiyle.

onlinefizik.com Yönetim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here