Bizim Sitemiz

0
1082

Değerli üyelerimiz;

“Bizim sitemiz” onlinefizik.com’un yeni uygulamasının iki kelime ile özeti. Onlinefizik.com olarak siz sevgili kullanıcılarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Siteye her ay için en fazla katkıda bulunan “3” üyemize www.netkitap.com katkıları ile birer  kitap hediye edeceğiz. Sitemizde şuan mevcut bir içerik ekleme kısmı mevcut. Bu kısımdan nasıl haber veya diğer içerikleri ekleyebileceğinizi anlatan detaylı bilgiye bu yazın devamında erişebilirsiniz.

Hediye etmek için bizler bazı kitaplar belirledik fakat sizlerden gelen önerilere de her zaman açığız. Kitap detaylarına www.netkitap.com adresinden erişebilirsiniz.
Belirlediğimiz kitaplar;
1-2-3 Sonsuz – Bilimin Gerçekleri ve Çözümlenmesi (George Gamow)
Kuvantumu Anlamak (Barry Parker)
Altı Kolay Parça (Richard P. Feynman)
İlk Saniye – Evrenden Son Haberler (Hubert Reeves)
Maddenin Son Yapıtaşları (Gerardt Hooft)
Görelilik Kuramı (Max Born)
Fizik Yasaları Üzerine (Richard P. Feynman)
Atomaltı Parçacıklar – Bir Keşif Serüveni (Steven Weinberg)


Haber veya içerik eklemek için sağ taraftaki menüde bulunan “Haber / İçerik Ekle” linkine tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sayfada haber ekleyecek iseniz “Haberler”, konu anlatımı, bilim adamlaı vs gibi içerik ekleyecek iseniz “onlineFizik” seçerek devam butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda isim,e-posta adresi, içerik başlığı ve ekleyeceğiniz metni girdikten ve de ilgili kategoriyi seçtikten sonra devam butonuna basıyoruz (haberler için “son haberler”, onlineFizik için ise eklediğiniz içeriğe uygun olarak “bilim adamları”, “mekanik” vs.). Resim eklemek için bir ekran gelecek, eğer resim eklemek istemiyorsanız devam butonuna basarak devam edebilirsiniz. Haber/İçerik ekleme böylece tamamlanmış oluyor. İlgili editör tarafından gönderdiğiniz içerik kısa süre içinde incelenecek ve yayınlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here